Skip to content
Strona główna » Seks » TOP 5 pomysłów na udaną grę wstępną

Gra wstępna ma na celu zwiększenie podniecenia seksualnego. Powinna omijać genitalia przez większość czasu, a działać na strefy erogenne takie jak brzuch, wewnętrzne strony ud, kark, stopy, płatki uszu i w ten sposób budować napięcie seksualne i powodować, że kochankowie mają ochotę na więcej i więcej. Oto 5 sprawdzonych sposobów na to jak skutecznie pobudzić zmysły i spowodować, że seks będzie prawdziwą rozkoszą.                                                                                                                

#1 Taniec

Nic tak nie rozgrzewa do czerwoności kochanków jak zmysłowy taniec. Budzi pożądanie, rozpala namiętność, powoduje przyspieszone bicie serca. Wzbogacony głębokim spojrzeniem w oczy powoduje, że staje się niesamowicie mocnym afrodyzjakiem. Nasycone erotyzmem ruchy potrafią stworzyć intymny nastrój i spowodować, że kochankowie na długo zatracą się w swych objęciach i zapomną o otaczającym ich świecie. Wśród tańców, które szalenie rozbudzają zmysły wyróżnia się: kizombę, bachatę, merenque i oczywiście kipiącą seksem rumbę.

#2 Masaż

Masaż erotyczny to doskonały pomysł na grę wstępną. Dzięki rozluźnionemu ciału zupełnie inaczej odczuwamy bodźce o charakterze erotycznym. Odpowiedni dotyk przy klimatycznej muzyce potrafi zdziałać cuda. Skup się przede wszystkim na strefach erogennych. Warto zaopatrzyć się w olejek aromatyczny, który dodatkowo pobudzi zmysł powonienia. Technik masażu jest mnóstwo. Odpowiedni masaż spowoduje, że tego rodzaju pieszczoty staną się Waszym rytuałem zapowiadającym prawdziwą ucztę w łóżku. Warto zadbać o klimat podczas masażu erotycznego. Oprócz wspomnianych wyżej muzyki i olejku aromatycznego warto zainwestować w świece zapachowe.

 #3 Wspólny prysznic lub kąpiel

Woda rozluźnia i powoduje, że wszystkie doznania odczuwalne są głębiej. Woda nie zgasi, a rozpali pragnienia seksualne. Podobnie jak przy masażu zadbaj o odpowiedni klimat. Zapal świece, wlej aromatyzowane olejki lub płyny do kąpieli. Przygotuj gąbki. Jeśli przygotowujesz kąpiel wsyp płatki róż. Włącz relaksującą muzykę. Dotykajcie się, przytulajcie, masujcie i w ten sposób budźcie swoje zmysły, przygotowując się tym samym na więcej doznań, a potem szczytowanie.

#4 Striptiz              

Zwiększenie apetytu na seks zagwarantuje striptiz. Taki pokaz może być wykonany zarówno przez kobietę jak i mężczyznę. Na pewno wzbudzi pożądanie i olbrzymie podniecenie. Bardzo ważny podczas striptizu jest  uwodzicielski kontakt wzrokowy z ukochaną osobą, który doda pikanterii całemu takiemu show. Podczas striptizu warto zaopatrzyć się w jakieś przebranie erotyczne. Kobiety nie mogą zapominać o seksownej i wyzywającej bieliźnie oraz szpilkach. Strzałem w dziesiątkę, który spowoduje, że partner nie będzie mógł Ci się oprzeć mogą być pończochy. Podczas striptizu przydatne mogą być także niegrzeczne akcesoria takie jak pejcze czy kajdanki.

#5 Publiczna, lecz ukryta gra wstępna

Gra wstępna w takiej postaci sprowadza się do intymnych sygnałów wysyłanych sobie nawzajem potajemnie  w publicznych miejscach. Niesamowicie buduje to napięcie seksualne. Siedząc przy stole na rodzinnym obiedzie możecie wysyłać sobie nieprzyzwoite smsy, czy w niewidoczny dla innych osób kłaść ręce na nogach partnera czy partnerki przesuwając je coraz wyżej. Można również przechodząc obok siebie szepnąć sobie coś na ucho, sygnalizując tym samym co może dziać się potem. Taka gra wstępna spowoduje, że pożądanie sięgnie zenitu i nie będziecie mogli doczekać się kiedy będziecie mogli namiętnie się kochać.

 

Gra wstępna pozwala uniknąć rutyny. Powoduje, że wydzielają się hormony bliskości takie jak oksytocyna. Dzięki niej pochwa staje się nawilżona, a ciała jamiste w penisie wypełniają się krwią i powodują sztywność członka. Wszystko to ma na celu przygotowanie kochanków do intensywnych i niezapomnianych doznań seksualnych. Grę wstępną można zacząć dużo wcześniej niż w progu sypialni. Im bardziej intrygująco i pikantnie tym lepiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *